+420 778 424 041
Honza Sobek

Honza Sobek

Realitní konzultant

Odkud pocházím?

Narodil jsem se a dětství jsem strávil v Karlových Varech. Ačkoliv mám tohle lázeňské městečko moc rád, Brno, kam jsem šel na vysokou školu, mi učarovalo, a tak jsem tady už zůstal.

Proč kontaktovat právě mě?

Díky svým bohatým marketingovým a obchodním zkušenostem Vám dokážu poskytnout nadstandardní služby. Umím si poradit i s neobvyklými situacemi, a tak kdejaký problém vyřeším místo Vás. O tom, že svou práci dělám dobře, vypovídá i mé umístění mezi 30 nejlepšími realitními makléři v soutěži Realiťák roku v roce 2021.

Zkušenosti v oboru?

V oblasti nemovitostí se pohybuji delší dobu, jako realitní makléř působím od roku 2020. Ačkoliv se nejedná o dlouhou dobu, stihl jsem za ni nasbírat mnoho zkušeností, neboť jsem prodal desítky nemovitostí.

Mé záliby?

Mám rád svou rodinu, své děti, a mé záliby hodně přizpůsobuji jim. Podnikáme výlety do přírody, a to buď vlakem nebo naším obytným vozem, jezdíme v létě na kole a v zimě na lyžích. Od dětství miluji čtení, na knihy mi bohužel času teď moc nezbývá, tak jsem se během cest za volantem naučil poslouchat audioknihy. Je to, musím říct, uspokojivá náhrada :)

Proč zrovna reality?

Vždycky jsem pracoval s lidmi, rád jim pomáhám uskutečňovat jejich sny. Mám rád, když vidím výsledek své práce. A po osobních zkušenostech s nepříliš dobrými službami některých realitních makléřů, jsem si řekl, že tuhle práci zkusím dělat tak, aby z výsledku měli radost i ostatní.

Co je mým hlavním pracovním cílem?

Nabízet realitní služby takové kvality, aby se na mě lidé sami s důvěrou obraceli.

Oblíbené místo pro schůzku?

Rád se setkávám u klientů doma, abych věděl, jak žijí, lépe je poznal a dokázal lépe obsáhnout jejich potřeby.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

Nejradši mám ten okamžik, když předáváme novému majiteli koupenou nemovitost a on si to tam nadšeně prohlíží a má z ní radost. Nesmírně mě těší, že mohu lidem pomoci hledat jejich domovy. Naopak mi vadí lidé, kteří nedodržují domluvu - například si domluví prohlídku a pak nepřijdou nebo se velmi zpozdí. Obecně mám rád dochvilnost a řád a setkávám se s lidmi, kteří to tak nemají i v jiných oblastech života, nicméně mi přijde, že při mé práci se s nimi setkávám častěji.

Hodnocení

16
Pan Sobek se prodeji našeho bytu věnoval s osobním přístupem a nakonec byt prodal v těžké době poměrně rychle a za příznivou cenu.
Ing.Věra Rendlová
Dobrý den pane Sobek. Ještě jednou Vám chceme poděkovat za Vaši práci při prodeji nemovitosti na Vsetíně. Vaše práce byla naprosto profesionální. Vše proběhlo v naprostém klidu a pohodě a ke 100% naší spokojenosti. Děkujeme. S pozdravem Ivo Kyslinger Vsetín Eva Jaroňová Valašské Meziříčí
Ivo Kyslinger
Vážený pane Sobku, nevím, zda se bude ve věci prodeje ještě něco dít, nicméně mi tímto dovolte, abych Vám alespoň takto distanční formou poděkoval, a to za veškerou energii, kterou jste do našeho zastoupení vložil, za to jak jste se postaral o všechno kolem, a také za to, že jste dokázal prodat naše s.r.o., což byl skutečný majstrštyk. Se stoprocentním přesvědčením Vám mohu říct, že pokud zůstanete u své práce, a my budeme chtít jednou opět něco prodat, anebo koupit, budete první na koho se obrátíme. Byla radost s Vámi spolupracovat.
Vlastimil Radil
Pana makléře Jana Sobka můžeme jen a jen doporučit. Máme bohaté zkušenosti s realitními agenty, které nebyli dobré. Proto jsme raději prodávali dům po vlastní ose. Pak jsme náhodou potkali pana Sobka, který se nabídl, že se nezávazně na prodávanou nemovitost podívá. Okamžitě, při první prohlídce, měl představu, jak nemovitost propagovat. Představil návrh inzerce, kterou s kolegy nádherně zrealizoval. Dům se prodal do týdne, od zveřejnění inzerátu. Servis od A do Z. Žádné lhaní, zatajování skutečnosti a vykrucování. Naopak. Pohotová komunikace i ochota. Vše zařídil, včetně podání návrhu na vklad. Pokud se objevil problém, a v našem případě se objevil, ihned informoval, popřípadě zařídil. Kromě ověření podpisu, jsme nemuseli nikam jezdit. Pan Sobek je jiný "realiťák'. Svou práci dělá s radostí a ke spokojenosti svých klientů. Jsme jedni z nich. Děkujeme. Rodina Dědičova
Rodina Dědičova
S prací Jana Sobka jsme byli velmi spokojeni. Především díky němu a jeho preciznímu přístupu proběhl prodej našeho domu velmi rychle a bezproblémově. Můžeme jeho služby jenom doporučit!
Jolana Zelená
S Honzou se známe již z minulosti a pomohl mi zprostředkovat nákup pozemku a prodat moje nemovitosti, které jsme prodali za více peněz než jsme vůbec tušili. Realitní služby Honzy Sobka můžeme zkratka jen doporučit!
Jiří Šubarda
Celý prodej nemovitosti proběhl naprosto v pořádku a k mojí spokojenosti . Příprava nemovitosti k prodeji předčila moje očekávání i očekávání mojí manželky. Pan Sobek byl vždy ochotný mi se vším poradit, vždy jsem se s ním bez problému domluvil pomocí telefonu a to i mimo pracovní dobu . Komunikace probíhala naprosto bez problémů a na všem jsme se byli schopni vždy domluvit .Pana Sobka jako makléře doporučuji. Děkuji za spolupráci a přeji příjemný den Patrik Pinkas
Patrik Pinkas
Dobrý den pane Sobku, chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za Vaše služby s prodejem bytu. Nejenže jste se svým týmem udělali krásné fotografie, ale musím pochválit i Vaši komunikaci. Jako prodávající jsem měla veškeré informace o průběhu obchodu, zájmu ze strany kupujících atd. Cena bytu byla adekvátně odhadnutá a veškerá administrativa byla dotažená do puntíku. :) Děkuji velmi za spolupráci Jirdová Olga
Olga Jirdová
Výborné a vysoce profesionální služby. Mohu pouze doporučit. Naši nemovitost pan Sobek prodal velmi rychle a vše proběhlo hladce bez problému. Příjemné osobní jednání. Dávám 5 hvězdiček!
Jan Minol
Vše proběhlo perfektně, díky!
Martin Ingr
Luxusní spolupráce - profesionalita, kvalita, rychlost, vstřícnost, naše spokojenost... Mohu vřele doporučit.
František Mikeš
S panem Sobkem jsem spolupracoval při nákupu vlastní nemovitosti. Výborný přístup, vzorná spolupráce, mohu vřele doporučit. Jiří Platovský, Brno.
Ing.Jiří Platovský
Dobrý den pane Sobku, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za spolupráci při prodeji mé nemovitosti. Spolupráce s Vámi a Vaší realitní kanceláří byla naprosto bezproblémová a profesionální. Jednání probíhalo vždy na úrovni, bez komplikací. Děkuji za vstřícnost, ochotu a flexibilitu. Všechny moje specifické požadavky byly bez problémů vykomunikovány se zájemci o nemovitost a zahrnuty do smlouvy. Služby Vaše i Vaší realitní kanceláře mohu vřele doporučit.
Zdeňka Karásková
Dlouho jsem zvažovala prodej bytu. Mimo jiné i pro tu představu, co všechno mě čeká –nějaká inzerce, a za kolik to vlastně mám prodat, vyčíslení doplatku hypotéky (kdy a jak o to požádat?), až najdu kupce, co mám vlastně napsat do kupní smlouvy, jak se dělá rezervace (nebo smlouva o smlouvě budoucí?), kam dřív a kam až potom… Nějaká realitka? Po dost špatných zkušenostech (při hledání další nemovitosti) jsem váhala. Odkládala jsem to poměrně dlouho. Pak jsem se rozhodla a oslovila Honzu Sobka (je tak mladý, bude to umět?) Dostalo se mi naprosto skvělého servisu, Honza Sobek mě provedl prodejem mého bytu od A do Z, poradil se stanovením ceny, načasováním prodeje, zajistil homestaging a profesionální focení (mimochodem financováno z jeho provize), připravil veškeré doklady a smlouvy. Průběžně mě upozorňoval, co je kdy nutno udělat, pokud to vůbec bylo třeba, protože většinou mě jen požádal o podpis a ostatní jsem se nemusela starat, prostě vyřešil vše, co bylo třeba. V klidu, pohodě, bez starostí. Dokonce radil i paní, která můj byt kupovala (prodávala svou nemovitost a její realitní makléř si s její kupní smlouvou zjevně moc starosti nedělal). Pane Sobku, děkuji za pomoc! Tak má vypadat práce správného realiťáka, děláte čest své profesi!
Ing.Zina Pavlouřková, Ph.D.
Obrovská spokojenost s realitním makléřem HONZA SOBEK, ať už komunikace, spolehlivost, lidskost, z jeho strany skvěle odvedená práce !! S bytem a celým procesem jsme naprosto spokojení. Nemáme co vytknout.
Nikola Kejhlová
S panem Sobkem mám velmi pozitivní zkušenost, zařídil prvotřídní dekorace a nafocení bytu, díky jeho prvotřídním službám se našel nájemce v rámci dvou denní inzerce, došlo k podpisu nájemní smlouvy. Vřele doporučuji.
Ing.Miroslav Drga