+420 778 424 041
Honza Sobek

Honza Sobek

Realitní konzultant

Odkud pocházím?

Narodil jsem se a dětství jsem strávil v Karlových Varech. Ačkoliv mám tohle lázeňské městečko moc rád, Brno, kam jsem šel na vysokou školu, mi učarovalo, a tak jsem tady už zůstal.

Proč kontaktovat právě mě?

Díky svým bohatým marketingovým a obchodním zkušenostem Vám dokážu poskytnout nadstandardní služby. Umím si poradit i s neobvyklými situacemi, a tak kdejaký problém vyřeším místo Vás. O tom, že svou práci dělám dobře, vypovídá i mé umístění mezi 30 nejlepšími realitními makléři v soutěži Realiťák roku v roce 2021.

Zkušenosti v oboru?

V oblasti nemovitostí se pohybuji delší dobu, jako realitní makléř působím od roku 2020. Ačkoliv se nejedná o dlouhou dobu, stihl jsem za ni nasbírat mnoho zkušeností, neboť jsem prodal desítky nemovitostí.

Mé záliby?

Mám rád svou rodinu, své děti, a mé záliby hodně přizpůsobuji jim. Podnikáme výlety do přírody, a to buď vlakem nebo naším obytným vozem, jezdíme v létě na kole a v zimě na lyžích. Od dětství miluji čtení, na knihy mi bohužel času teď moc nezbývá, tak jsem se během cest za volantem naučil poslouchat audioknihy. Je to, musím říct, uspokojivá náhrada :)

Proč zrovna reality?

Vždycky jsem pracoval s lidmi, rád jim pomáhám uskutečňovat jejich sny. Mám rád, když vidím výsledek své práce. A po osobních zkušenostech s nepříliš dobrými službami některých realitních makléřů, jsem si řekl, že tuhle práci zkusím dělat tak, aby z výsledku měli radost i ostatní.

Co je mým hlavním pracovním cílem?

Nabízet realitní služby takové kvality, aby se na mě lidé sami s důvěrou obraceli.

Oblíbené místo pro schůzku?

Rád se setkávám u klientů doma, abych věděl, jak žijí, lépe je poznal a dokázal lépe obsáhnout jejich potřeby.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

Nejradši mám ten okamžik, když předáváme novému majiteli koupenou nemovitost a on si to tam nadšeně prohlíží a má z ní radost. Nesmírně mě těší, že mohu lidem pomoci hledat jejich domovy. Naopak mi vadí lidé, kteří nedodržují domluvu - například si domluví prohlídku a pak nepřijdou nebo se velmi zpozdí. Obecně mám rád dochvilnost a řád a setkávám se s lidmi, kteří to tak nemají i v jiných oblastech života, nicméně mi přijde, že při mé práci se s nimi setkávám častěji.