+420 778 424 041
Petr Kulička

Petr Kulička

Realitní konzultant

Odkud pocházím

Narodil jsem se v Brně, kde také po celou dobu bydlím a pracuji. Mám Brno a celou jižní Moravu moc rád a nedám na tento kraj dopustit, mohu tedy o sobě prohlásit, že su hrdé Brňák :-)

Proč kontaktovat právě mě

Nejčastěji s klienty řeším bydlení a tzn. zcela kompletní servis, který začíná výběrem nemovitosti, vyřešením vhodného financování a samozřejmě následného zabezpečení. Za tu dobu, kterou pracuji v tomto oboru jsem zjistil, že tato práce mě opravdu naplňuje a spokojený klient je pro mě ta nejlepší odměna.

Zkušenosti v oboru?

Mám vystudovanou obchodně-podnikatelskou střední školu v Brně a už v té době mě oslovila ekonomie a svět financí. Od roku 2016 pracuji jako realitní makléř a jelikož je tento obor úzce spjatý s financemi a já chtěl klientům poskytnout ten nejlepší servis, tak mi netrvalo dlouho a postupně jsem se začal věnovat i finančnímu poradenství. Postupem času zjišťuji, že to nebylo vůbec špatné rozhodnutí.

Mé záliby?

Mezi mé záliby patří kromě práce hlavně sport. Hraji závodně fotbal od svých 6 let a můžu říct, že jsem moc rád za to, kolik jsem za dobu potkal zajímavých lidí, procestoval celou Evropu a zažil nespočet zážitků. Kromě fotbalu rád jezdím na kole, chodím cvičit a teď začínám hrát squash. Další zálibou je určitě cestovaní a s ním spojené gastronomické zážitky.

Proč zrovna finance?

K tomuto odvětví jsem nikdy neměl daleko a díky mému kamarádovi a nyní už kolegovi jsem světu financí podlehl úplně. Na realitním/finančním trhu mě strašně baví, jak jde všechno dopředu a člověk se musí neustále vzdělávat a zajímat se o inovace v oboru, pokud chce být špičkou v oboru.

Co je mým hlavním pracovním cílem?

Mým hlavním pracovním cílem je spokojená klientela, která je založena na výborných vzájemných vztazích a důvěře. Chtěl bych, aby se mé portfolio klientů skládalo z rodin a klientů, kterým budu pomáhat plnit nejen jejich finanční, ale i osobní cíle. Mým mottem je: Spokojený klient je ta nejlepší reklama!

Oblíbené místo pro schůzku?

Oblíbené místo pro schůzku nemám. Rád vyhovím potřebám klienta, takže schůzky dělám tam, kde se bude klient cítit pohodlně. Takže rád si schůzku udělám u nás v kanceláři, v kavárně, restauraci nebo i u klienta doma, když si to přeje.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

Na své práci mám nejraději poznávání nových lidí a navazovaní nových pracovních vztahů. Jsem spokojený, když klientům pomohu najít jejich vysněný domeček, předčasně splatit hypotéku, našetřit dětem na budoucnost nebo poradit, jak nastavit kvalitní zabezpečení. Potom už se z pracovního vztahu stává vztah přátelský, kdy vás klienti zvou na grilování, narozeniny, svatby, atd. a to mám na této práci nejraději.

Hodnocení

7
Pan Kulička mi byl doporučen od mé sestry, které pomáhal prodat byt. Nejen, že mi pomohl prodat náš byt za vyšší cenu, ale také mi pomohl najít nové bydlení podle mých představ a vyřídit hypoteční úvěr. Všechno velmi rychle a profesionálně. Takže já Petra doporučuji všem známým, protože vím, že je v tomto oboru ta nejlepší volba!
Zbyněk Mandelík
stavař
Prodávali jsme luxusní dům s poněkud netradiční dispozicí za ne úplně nízkou cenu. Za rok a půl jsme vystřídali 2 realitní makléře a u všech jsme se potýkali s neprofesionálním jednáním a výmluvami. Už jsme ani nedoufali, že nemovitost někdy prodáme. Potom nám byl doporučen pan Kulička a prakticky ihned po podpisu smlouvy se začaly hrnout davy zájemců. Po pár měsících a asi 20 zrealizovaných prohlídkách si dům našel svého kupce. Odborné znalosti realitního trhu, profesionální jednání, vstřícnost, ochota, zájem, individuální přístup - to vše jsou devízy pana Kuličky. Budeme-li v budoucnu chtít pomoci s prodejem nebo pronájmem nějaké nemovitosti, pan Kulička bude naší jasnou volbou. Nebudeme chtít nikoho jiného.
Eva a Tomáš Urbanovští
podnikatelé
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Kuličkovi za výjimečnou a obětavou práci při prodeji mého domečku a následného vyhledávaní nového bydlení. Vše dopadlo na jedničku a já místo stresu měla z prodeje dobrý pocit, že jsem měla za sebou oporu, která všechno vyřídila a já se nemusela skoro o nic starat. Teď jsem v novém bytě a nemůžu uvěřit tomu jak rychle a hlavně bezproblémově vše dopadlo. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji tohoto profesionálního makléře.
MUDr. Anna Horká
doktorka
Na pana Kuličku jsem dostal doporučení od svého syna. Zdědili jsme s dům a pozemek po rodičích. Pan Kulička nám vyhotovil odhad potřebný pro notářku a zároveň zajistil komunikaci a všechny potřebné věci okolo dědictví. Dům dal do prodeje schopného stavu, byl totiž dlouho neobývaný a zanedbaný. Dokonce ho prodal ve výsledku ještě za vyšší cenu, než jsme doufali. Jeho přístup je vysoce profesionální, a to ve všech oblastech. Za sebe a svou rodinu ho můžeme jen doporučit.
Josef Starý
provozní technik
S panem Kuličkou jsme byli velmi spokojeni. Zprostředkovával nám prodej stavebního pozemku, při kterém nám byl neustále po ruce, prošel s námi veškeré dokumenty, zajistil i ošetření právní stránky a doporučil nám skvělého pána, přes kterého jsme vyřešili financování. Vždy byl profesionální a milý, a to byl pak také důvod proč jsme se na něj obrátili i při prodeji naší chaty. Chata byla pro nás srdcová záležitost a my věděli, že ji prodáváme s tím správným člověkem a také to tak bylo. Moc si vážíme jeho přístupu a můžeme ho jen všem doporučit.
Manželé Novotní
podnikatelé
S panem Kuličkou už spolupracuji delší dobu a jeho přístup je přesně takový jaký mně vyhovuje. Pohybuji se v realitním oboru už několik let a konečně jsem našel spolehlivého a férového makléře, na kterého se mohu spolehnout, což v dnešní době není vůbec jednoduché. Vždy odvede svoji práci na 100% a mně tak ušetří velmi mnoho času, kterého moc nemám. Tak doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále v tomto duchu. Takže za mě nic jiného, než velké doporučení.
Ing. Jaroslav Skoupý
majitel firmy
Chtěl bych se poděli o velmi pozitivní zkušenost při prodeji bytu v Brně s panem Petrem Kuličkou. Všechno proběhlo v naprostém pořádku. Makléř nám vysvětlil celý postup, vyjednal nám velmi zajímavou prodejní cenu, zajistil právní servis i přepis energii. Takže to byl kompletní servis, který jsem si představoval a makléř opravdu zajistil vše do posledního puntíku k naší spokojenosti. Zároveň jednal velmi férově a transparentně. Pokud přemýšlíte, jestli je to správná volba, tak za mě je to rozhodně ta nejlepší volba.
MVDr. Rostislav Mlynář
veterinář