+420 778 424 041
Přední strana Přední strana z úhlu Přední strana z úhlu Zadní strana z úhlu Zadní strana - Pohled z vrchu

Projekt - Adamov k pronájmu

Adamov
fotogalerie popis technické údaje

Každý byt bude kompletně zařízen sanitou (obklady dle výběru, vana/sprchový kout, WC, umyvadlo, baterie). Dále zde budou vyvedeny rozvody na přípravu kuchyňské linky. Podlaha bytu bude vinylová a v koupelně dlažba. Byty budou dále připraveny na instalaci venkovních žaluzií. Bytový dům je rozdělen na dvě neprůchozí části, z níž každá část disponuje vlastním výtahem.

„Rezidence Adamov“ je navržena jako čtyřpodlažní, se suterénem sloužícím pro parkování, a je vkusně zasazena do okolní přírody. Poslední podlaží zaručuje krásný výhled do okolní krajiny.

V celém objektu bude 41 bytových jednotek o dispozici 1+kk, 2+kk a 3+kk. Díky tomu je „Rezidence Adamov“ vhodná jak pro rodinné bydlení, tak jako investiční příležitost.

Kolaudace je plánovaná na léto 2023 a aktuální volné bytové jednotky najdete na stránkách projektu: www.rezidenceadamov.cz

Město Adamov se nachází pouhých 20 minut severně od Brna, a to jak vlakem, tak autem. Vlaková a autobusová zastávka je pouhých 5 min od domu. Občanská vybavenost je zde na nejvyšší úrovni: v těsné blízkosti se nachází zdravotní středisko, škola a školka, obchod s potravinami, knihovna, kostel i dětské sportoviště. Lokalita je díky Moravskému krasu a četným lesům rájem pro turisty a milovníky přírody. V okolí se navíc nachází přes 100 km cyklistických tras včetně evropské cyklotrasy vedoucí až do Vídně.

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500